Licencjonowana Przewodniczka

Kalendarz spacerów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zaloguj się

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przy współpracy z licencjonowaną przewodniczką Ewą Berlinski

Dürnstein, Dolina Wachau, Dolna AustriaDolina Wachau jest przepięknie położona w Dolnej Austrii wzdłuż Dunaju. Ze względu na jej specyficzny klimat już od bez mała 2 000 lat uprawia się tutaj winną latorośl i produkuje słynne na cały świat wina.

Moja oferta obejmuje całodniową wycieczkę w te okolice, w czasie której poznacie Państwo wiele uroczych miejsc, jak np. miasteczko Krems, gdzie na specjalnie zorganizowanej degustacji będzie można owych win spróbować.

Będziecie mieli też możliwość zwiedzić malowniczą miejscowość Dürnstein, której historia sięga czasów średniowiecznych wypraw krzyżowych; o nich opowiadają też ciekawe związane z tym miejscem legendy.

Głównym punktem programu zaś jest potężne opactwo Melk, będące od 1089 roku siedzibą benedyktynów, po przebudowie w XVIII w. słynące ze swojej barokowej architektury i biblioteki, w której już od XII w. sporządzano i przechowywano niezwykle cenne rękopisy, a której zbiory obejmują dziś prawie 100.000 tomów.Opactwo w Melk

Możliwe jest także zwiedzanie innych ciekawych miejsc jak np. Zamek Kreuzenstein, którego historia wiąże się z historią Polski - chętnie dostosuję się do Państwa życzeń i oczekiwań.

Gorąco polecam urozmaicenie programu przejażdżką statkiem* po Dunaju, z której zabierzecie ze sobą wiele niezapomnianych wrażeń.

Bliższe informacje i zgłoszenia pod: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub pod nr telefonu: +43 699 194 71 323

Zapraszam!

Ewa Berlinski
licencjonowana przewodniczka
Austria Guide

*uwaga: statki nie kursują regularnie przez cały rok; dokładne informacje pod podanym
adresem kontaktowym.


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wiedeński ParlamentTa propozycja zwiedzania wiąże objazd własnym autobusem gości po pięknym wiedeńskim bulwarze - Ringu, przy którym zobaczycie Państwo reprezentacyjne budynki miasta, z przyjemnym spacerem po Starówce.

Z okien autobusu podziwiać będziecie Operę, Muzea, Parlament, Ratusz, Teatr, Uniwersytet i Kościół Wotywny aby nabrać ochoty na więcej, a więc wybierzemy się potem razem na zwiedzanie Starego Miasta, z jego główną atrakcją, katedrą św. Szczepana.

Objazd autobusem można połączyć też z jednym ze  spacerów z działu "Wiedeń w pigułce" lub innym spacerem tematycznym. Program ten nadaje się też do realizacji o zmierzchu tak, iż będziecie mogli Państwo poznać Wiedeń od jego wieczorowo-nastrojowej strony.

Objazd i spacer trwają razem 3 godz.
Koszt: 155,- Euro za grupę

Program może ulec lekkim zmianom; może być też urozmaicony wg Państwa życzeń.

Informacje i zgłoszenia pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza kontaktowego.


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 

Muzeum Historii Naturalnej, WiedeńW czasie tego objazdu będą mogli Państwo podziwiać z okien Waszego autokaru najwspanialsze wiedeńskie budowle stojące przy słynnym Ringu, jednym z najpiękniejszych bulwarów w Europie.

Odwiedzicie krótko  słynny, oryginalny dom Hundertwassera, oraz ogrody Belvederu, gdzie będzie okazja do zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć. Poznacie też nowoczesną twarz miasta: obok Prateru z jego Wielkim Kołem przejedziemy poza Dunaj, gdzie ujrzycie wiedeńskie Centrum ONZ wraz z jednym z emblematów Wiednia - Donauturm (Dunajską Wieżą).

 

Objazd autobusem gości, 3 godz.: 155,- Euro

Informacje i zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  za pomocą formularza kontaktowego.