Licencjonowana Przewodniczka

Kalendarz spacerów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zaloguj się

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Szanowni Państwo,

dziękując za liczne zapytania i listy mailowe do mnie uprzejmie informuję, iż nie zajmuję się podawaniem ogólnych informacji związanych z pobytem w Wiedniu. Najważniejsze znajdziecie Państwo w języku polskim TUTAJ

Proszę o wyrozumiałość, ale bliższych informacji co do pobytu w mieście i zwiedzania udzielam tylko i wyłącznie w związku z zamówioną już u mnie usługą.

Nie leży też absolutnie w mojej gestii wyszukiwanie najtańszych noclegów, czy ich rezerwacja.

Zanim Państwo zdecydują się na zwiedzanie Wiednia ze mną, proszę najpierw zapoznać się z orientacyjnym cennikiem, który znajdziecie na mojej stronie TUTAJ

Dopiero w wypadku, gdy podana cena Wam odpowiada proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na związane z tym pytania czy sugestie.

Uprzejmie proszę mieć na uwadze, iż już w momencie Waszego zapytania o termin zwiedzania ów termin dla Państwa – wstępnie i niezobowiązująco dla Was – rezerwuję, to dla mnie oczywiste. Następnie, w momencie gdy Państwo decydują się na moje usługi,omawiamy szczegóły, czyli czas i miejsce spotkania, program zwiedzania itd. Po potwierdzeniu z Państwa strony, że wszystko będzie tak, jak sobie życzycie, Wasze zlecenie staje się dla mnie zobowiązujące.

Stąd gorąca prośba: jeśli Państwo jednak nie skorzystacie z moich usług, bardzo proszę dać mi krótko znać, wiadomość typu „dziękujemy, jednak nie” w zupełności wystarczy."Kościół św. Karola Boromeusza" , Foto© Mariusz Klimkiewicz Krótka, konkretna; Państwu zabierze kilka sekund, a mnie bardzo ułatwi dysponowanie terminami zleceń. Brak jakiejkolwiek reakcji z Państwa strony szalenie utrudnia pracę, gdyż nie  mogę zgadywać przyczyny takiego milczenia, no i blokuje mi niepotrzebnie termin, który mogłabym otworzyć dla innych gości. Zwracam też uwagę na rubrykę "Warunki transakcji" u dołu mojej strony.

Spacery, które tutaj proponuję, to pewien standard; chętnie opracuję program zwiedzania według Waszych życzeń i oczekiwań. Pasjonatka sztuki, zwłaszcza dawnej, z przyjemnością oprowadzam w takich muzeach jak Muzeum Historii Sztuki, Albertyna, Muzeum Leopoldów (Leopold Museum) czy w Galerii Narodowej w Belwederze. Wówczas ustalam z moimi gośćmi cenę specjalną.

Dziękuję za przeczytanie do końca i cieszę się na wspólne zwiedzanie – ze mną na pewno zobaczycie więcej.

Barbara Synoracki

P.S. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi, te miłe wpisujemy do Księgi Gości; ewentualnie mniej miłe proszę w prywatnym mailu do mnie. Wszystkie traktuję serio i z uwagą.